Francuskie.pl

logo-1

Francuskie.pl – portal inny niż wszystkie – tak bym to napisał w jednym zdaniu

Szukacie miejsca z informacjami o swojej ulubionej marce? Poznajcie Francuskie.pl Powstali w 2004 roku z potrzeby serca, gdy polski rynek gazet lub czasopism motoryzacyjnych był opanowany przez media niemieckie. 1 września 2004 roku wystartował portal Francuskie.pl.

Redaktorzy, Krzysztof Gregorczyk i Jędrzej Chmielewski, są znani w środowisku m.in. ze wspierania zlotów marek francuskich czy przeglądów prasy motoryzacyjnej, wytykając dziennikarzom nieścisłości i nieuzasadnione faworyzowanie określonych marek. Wiele też piszą o działalności firm, ponieważ uważają, że warto wspierać ich rozwój. O francuskiej motoryzacji piszą rzetelnie, chwaląc plusy, ale i dostrzegając wady. Jeżdżą tam, gdzie inni nawet boją się pomyśleć by jechać. Byli Citroenem w Nowej Zelandii, Renault w Australii, a Peugeotem w Gruzji (11 tysięcy kilometrów przez tydzień z hakiem)! W 2006 w trzy dni przejechali Dacią Logan MCV trasę Warszawa-Genewa- Marsylia-Wenecja- Warszawa. Potem był to najlepiej dotarty samochód w parku prasowym. Koleosem objechali Polskę w 48h. A Scenica kochają za wygodę i praktyczność a przy tym ogromne możliwości przewozowe.

Od niedawna Francuskie.pl ma nową szatę graficzną i logo, a już w tej chwili wiadomo, że rok 2016 będzie rekordowy, jeśli chodzi o liczbę odwiedzin, liczoną w setkach tysięcy. Francuskie.pl zaprasza też do współpracy – jeśli macie pomysł, co można zrobić lepiej, co dodać, zmienić albo sami chcecie zacząć przygodę z pisaniem – redakcja@francuskie.pl stoi otworem. W tym roku Francuskie.pl i Scenic-Forum.pl podziałają coś razem.

Krzysztof i Jędrzej czekamy na Was w III Ogólnopolski Zlot Miłośników Renault Scenic organizowany przez Scenic-Forum.pl – Sielpia Wielka 3-5 czerwiec 2016 r.

Komentowanie jest wyłączone